نرم افزار نجومي موبايل (76)

دانلود افلاک نما اندروید Vortex Planetarium Astronomy.v1.3.9

نرم افزار Vortex Planetarium – Astronomy برنامه ایی برای اندروید android app و یک افلاک نما میباشد , برنامه ایی که ترکیبی از سادگی و زیبایی را با ویژگی های بی نظیر و قدرتمند در هم آمیخته ، و به شما یک نمایش خیره کننده از آسمان شب را ارائه می دهد.

ادامه مطلب...

دانلود نرم افزار ۱٫۱ DroidSkyView اندروید و مشاهده چشم اندازی از آسمان

نرم افزار ۱٫۱ DroidSkyView برنامه ایی نجومی برای اندروید android app و چشم اندازی از آسمان در آندروید است، میتوان در مورد برنامه فوق اینگونه گفت که جهان را در جیب خود جا بدهید.

ادامه مطلب...

دانلود نرم افزار نجومی exoplanet explorer lite 2.3.8 سفر به سیارات فراخورشیدی

نرم افزار Exoplanet Explorer برنامه ای نجومی برای موبایل یا تبلت اندرویدی android app است ,  برنامه ای که شما را در یک سفر به اعماق فضا، فراتر از محدوده منظومه شمسی ما می برد.

ادامه مطلب...

دانلود نرم افزار اندروید Loss of the night حدقدر آسمان

نرم افزار Loss of the night برنامه ایی برای موبایل یا تبلت اندوریدی android app میباشد, برنامه ایی هم برای قدرسنجی و هم برای شرکت در یک پروژه علمی که شهروندان در سراسر جهان در آن شرکت کرده و آلودگی نوری منطقه سکونت شان را اندازه گیری میکنند تا نقشه آلودگی نوری جهان تهیه شود , کافیست قدر منطقه سکونت یا مکان رصدی را به مرکز جهان در شب Global at Night جهت تهیه نقشه آلودگی نوری بفرستید.

ادامه مطلب...

دانلود نرم افزار نجومی سیارات اندروید Planetorium Lite 1.3

آیا میخواهید که همه اطلاعات را در رابطه با دنیایی که در آن زندگی میکنید داشته باشید؟
نرم افزار Planetorium Lite 1.3 برنامه ایی برای موبایل یا تبلت اندرویدی android app است و تمام اطلاعاتی را که در رابطه با همه سیارات نیاز داشته باشید به شما میدهد , تمام اطلاعات و داده ها از گوگل گرفته شده است.

ادامه مطلب...

دانلود نرم افزار طلوع و غروب خورشید و ماه اندروید  Sundroid Pro Sunrise Sunset v4

نرم افزار Sundroid Pro Sunrise Sunset v4  یکی از محبوب ترین برنامه های طلوع و غروب آفتاب برای آندروید android app می باشد,برنامه ایی که اوقات مهم در روز ( طلوع خورشید،غروب خورشید،زمان گرگ میش،ساعت طلایی ،طول روز،طلوع و غروب ماه) را در ماه مشخص میکند , برنامه فوق کمک شایان برای تعیین زمان شکار،عکاسی،فعالیت در فضای باز،نجوم و … می باشد.

ادامه مطلب...

دانلود برنامه موقعیت سیارات در آسمان اندروید planets position 1.6.1

نرم افزار planets position 1.6.1 برنامه ایی برای آندروید android app و در زمینه محاسبه موقعیت سیارات در آسمان شب بر اساس محل سکونت شما بر روی زمین است.

ادامه مطلب...

دانلود تقویم نجومی اندروید Astronomy Calendar android app

برنامه کم حجم Astronomy Calendar که یک تقویم نجومی برای اندروید می باشد, برنامه فوق مناسب علاقمندان نجوم می باشد چون فضایی نجومی به تقویم موبایل یا تبلت می بخشد, شما شاهد تقویم سال خواهید بود , دریافت اخبار برای وقایع , به اشتراک گذاری با دوستان , قابلیت بدست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد وقایع نجومی از قابلیتهای نرم افزار میباشد.

ادامه مطلب...

دانلود برنامه ردیابی ماهواره ها در آسمان اندروید space junk lite 2.1.0

نرم افزار space junk lite 2.1.0 برنامه ایی برای دیدن وضعیت ماهواره ها ، ستاره ها و سیارات و صورفلکی و وضعیت زمین در موبایل ها و تبلت های اندرویدی android app میباشد .

ادامه مطلب...

دانلود نرم افزار نجومی منظومه شمسی برای آیفون/آیپدSolar Walk 3D v2.1.2
۳D Solar System model IPA : iPhone/iPod/iPad

نرم افزار نجومی Solar Walk 3D v2.1.2 یکی از بهترین ابزار ها برای استفاده در آیفون و آیپد میباشد، Solar Walk 3D یک مدل ساخته شده از منظومه شمسی است که یکی از برنامه های مطرح برای سیستم عامل IOS به شمار میرود و یک کپی دقیق از منظومه شمسی میباشد , این برنامه با استفاده از صحنه های گرافیکی فوق العاده و انیمیشن ها شما را شگفت زده خواهد کرد , سیاره زمین و دیگر سیارات کاملا واقعی به نظر میرسند، ابر ها ، کوه ها ، دریا ها و اقیانوس ها و دیگر موارد بسیار با جزئیات دقیق طراحی شده اند , در منظومه شمسی می توانید با کمک یک زوم حرکت کنید و اجرام را از زوایای مختلف بررسی نمایید.

ادامه مطلب...
صفحه1 از6

کانون نجوم زاوش در یک نگاه

  باشگاه نجوم کانون علوم در فرهنگسرای بهمن از سال 1379 با تشکیل کلاسهای آموزشی در دوره های مقدماتی و متوسطه برای گروههای سِنّی مختلف شروع به کار نمود. فعالیت رشته نجوم از همان سال 1379 به دبیری آقای مهندس عتیقی شروع شد و از ابتدای نیمه دوم سال 1381 با فراخوانی دوباره اعضاء، باشگاه شکل گرفت و از اواخر سال 1381 با نام «باشگاه نجوم زاوُش» رسمیت بیشتری یافت، و بیش ازگذشته با جدیت تمام به برنامه های نجومی پرداخت. چنانچه تا کنون 23 نشست علمی در زمینه های مختلف علم نجوم برگزارکرده است.   از سال  1384هم باشگاه نجوم به دبیری بنده مرحله جدیدی را شروع کرده است. و اکنون یکی ازفعالترین باشگاههاست. اما در این بین با برگزیدن اهدافی  بر آنست که روح جستجوگری در افرادعلاقه مند به نجوم اغناء شود و مسیر زندگی عادی تنوع بیشتری یابد.  

دبیر کانون نجوم زاوش

علیرضا ولیاری

فعالیت های کانون

از جمله خدماتی که در کانون نجوم زاوش ارائه می گردد،می توان به جلسات هفتگی اشاره نمود که روز یکشنبه هر هفته برگزارمیگردد. و برگزاری نشستهای علمی رصد رویدادهای نجومی "کسوف،گذر سیارات..." اجرای شب های رصدی برگزارنمودن شامگاه های رصدی رصد هلالهای ماه های قمری بر روی برج نجومی و...   

علیرضا  ولی یاری

yon.ir/zavosh