دانلود نرم افزار نجومی استلاریوم اندروید Stellarium 1.5

آخرین نسخه نرم افزار خوب و بی نظیر Stellarium 1.5 , قبلا نسخه هایی برای ویندوز و سیمبیان در سایت قرار گرفته , این هم نسخه ایی برای موبایل یا تبلت آندرویدی android app که شما با استفاده از این نرم افزار تصویر سه بعدی واقعی از آسمان در پیش روی خود خواهید دید که در آن , سیاره ها , ستارگان و صورت فلکی ها و اجرام دیگر آسمان به زیبایی هر چه تمام شبیه سازی شده اند.

نرم افزار به شما نمایشی واقعی از آسمان به صورت ۳ بعدی را نمایش می دهد , نرم افزار یک افلاک نمای قدرتمند است که با امکانات فراوانی که دارد می توانید بدون اتصال به اینترنت از آن استفاده کنید، نرم افزار با ابزارها و امکاناتی که در آن موجود است دسترسی به آسمان، سیارات و مدارها و کهکشان ها و ماهواره ها را فراهم می کند. شما از طریق کنترل حسگر نیز قادر خواهید بود در عرض چند ثانیه آسمان بالای سرتان را شناسایی کنید.

دانلود نرم افزار نجومی استلاریوم اندروید Stellarium 1.5

* امکان استفاده مکان با موقعیت یابی GPS
* کنترل با استفاده از دستگاه شتاب سنج
* قابلیت نمایش بیش از ۶۰۰,۰۰۰ ستاره
* فهرستی از بسیاری از سحابی ها و کهکشان ها
* نمایش واقعی کهکشان راه شیری
*سیاره ها و دیگر اقمار مصنوعی
* رسم دقیق ۸۸ صورت فلکی باستانی با ذکر نام و …
*نمایش برآمدگی روی سیاره ها و دیگر سطوح به طورت کاملا واقعی
* چشم انداز واقع بینانه و جو با طلوع آفتاب، غروب آفتاب و شبیه سازی آلودگی نوری
* نمایش ۳D از سیارات بزرگ منظومه شمسی و اقمار آنها
* حالت شب (قرمز)
*و…

دانلود نرم افزار نجومی استلاریوم اندروید Stellarium 1.5

دانلود نرم افزار نجومی استلاریوم اندروید Stellarium 1.5

دانلود برنامه نجومی : ۱۹۴۵۰ کیلوبایت
پسورد فایل زیپ : sarisky.ir
دانلود نرم افزار نجومی download android stellarium.1.5

 
این مورد را ارزیابی کنید
(11 رای‌ها)
تیتان

یک چند سالی است که سر به هوا شدیم و از بد حادثه به نجوم گرفتار

نظر دادن

کانون نجوم زاوش در یک نگاه

  باشگاه نجوم کانون علوم در فرهنگسرای بهمن از سال 1379 با تشکیل کلاسهای آموزشی در دوره های مقدماتی و متوسطه برای گروههای سِنّی مختلف شروع به کار نمود. فعالیت رشته نجوم از همان سال 1379 به دبیری آقای مهندس عتیقی شروع شد و از ابتدای نیمه دوم سال 1381 با فراخوانی دوباره اعضاء، باشگاه شکل گرفت و از اواخر سال 1381 با نام «باشگاه نجوم زاوُش» رسمیت بیشتری یافت، و بیش ازگذشته با جدیت تمام به برنامه های نجومی پرداخت. چنانچه تا کنون 23 نشست علمی در زمینه های مختلف علم نجوم برگزارکرده است.   از سال  1384هم باشگاه نجوم به دبیری بنده مرحله جدیدی را شروع کرده است. و اکنون یکی ازفعالترین باشگاههاست. اما در این بین با برگزیدن اهدافی  بر آنست که روح جستجوگری در افرادعلاقه مند به نجوم اغناء شود و مسیر زندگی عادی تنوع بیشتری یابد.  

دبیر کانون نجوم زاوش

علیرضا ولیاری

فعالیت های کانون

از جمله خدماتی که در کانون نجوم زاوش ارائه می گردد،می توان به جلسات هفتگی اشاره نمود که روز یکشنبه هر هفته برگزارمیگردد. و برگزاری نشستهای علمی رصد رویدادهای نجومی "کسوف،گذر سیارات..." اجرای شب های رصدی برگزارنمودن شامگاه های رصدی رصد هلالهای ماه های قمری بر روی برج نجومی و...   

علیرضا  ولی یاری

yon.ir/zavosh