<div>دانلود نرم افزار نمایش موقعیت ماه و خورشید Sun Surveyor (Sun & Moon) 1.11.2</div>

دانلود نرم افزار نمایش موقعیت ماه و خورشید Sun Surveyor (Sun & Moon) 1.11.2

نرم افزار Sun Surveyor که به فارسی (نقشه بردار خورشید) می شود نرم افزاری بسیار جالب و قدرتمند در زمینه نمایش اطلاعات دقیقی در مورد ماه و خورشید می باشد که مخصوص سیستم عامل اندروید است و از اندروید ۲٫۱ به بالا قابل نصب می باشد.


با نرم افزار Sun Surveyor می توانید به آسانی موقعیت خورشید و ماه را پیش بینی کرده، نقشه های تعاملی و جزئیات اوقات شرعی را مشاهده کرده و یک قطب نمای سه بعدی را در اندرویدفون خود به ارمغان بیاورید. از قابلیت ها و امکانات اپلیکیشن فوق می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نرم افزار نمایش موقعیت ماه و خورشید Sun Surveyor (Sun & Moon) 1.11.2

امکان انتخاب منطقه زمانی های مختلف توسط کاربر یا شناسایی خودکار
نمایش زمان دقیق طلوع و غروب آفتاب با جزئیات دقیق
نمایش اطلاعات ارتفاع از سطح دریا، نسبت سایه، بالا آمدن ماه و …
دارا بودن یک قطب نمای سه بعدی زیبا برای نمایش جهات
واقعیت افزوده برای نمایش نکان خورشید و ماه توسط کاربر از طریق دوربین
نمایش نمایی از بالا به پایین از موقعیت خورشید و ماه در نقشه
استفاده به صورت کاملا آفلاین بدون نیاز به دریافت اطلاعات از اینترنت

دانلود نرم افزار : ۲۲۰۰ کیلوبایت
پسورد فایل زیپ : sarisky.ir
دانلود نرم افزار Sun-Surveyor-Sun-Moon-1.11.2

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

کانون نجوم زاوش در یک نگاه

  باشگاه نجوم کانون علوم در فرهنگسرای بهمن از سال 1379 با تشکیل کلاسهای آموزشی در دوره های مقدماتی و متوسطه برای گروههای سِنّی مختلف شروع به کار نمود. فعالیت رشته نجوم از همان سال 1379 به دبیری آقای مهندس عتیقی شروع شد و از ابتدای نیمه دوم سال 1381 با فراخوانی دوباره اعضاء، باشگاه شکل گرفت و از اواخر سال 1381 با نام «باشگاه نجوم زاوُش» رسمیت بیشتری یافت، و بیش ازگذشته با جدیت تمام به برنامه های نجومی پرداخت. چنانچه تا کنون 23 نشست علمی در زمینه های مختلف علم نجوم برگزارکرده است.   از سال  1384هم باشگاه نجوم به دبیری بنده مرحله جدیدی را شروع کرده است. و اکنون یکی ازفعالترین باشگاههاست. اما در این بین با برگزیدن اهدافی  بر آنست که روح جستجوگری در افرادعلاقه مند به نجوم اغناء شود و مسیر زندگی عادی تنوع بیشتری یابد.  

دبیر کانون نجوم زاوش

علیرضا ولیاری

فعالیت های کانون

از جمله خدماتی که در کانون نجوم زاوش ارائه می گردد،می توان به جلسات هفتگی اشاره نمود که روز یکشنبه هر هفته برگزارمیگردد. و برگزاری نشستهای علمی رصد رویدادهای نجومی "کسوف،گذر سیارات..." اجرای شب های رصدی برگزارنمودن شامگاه های رصدی رصد هلالهای ماه های قمری بر روی برج نجومی و...   

علیرضا  ولی یاری

yon.ir/zavosh