شب رصد ی روستای صوفی آباد یکم امرداد 94

باشگاه نجوم زاوش برگزار میکند: تور رصد ی روستای صوفی آباد در جوار مقبره شیخ علاء الدوله ی سمنانی ظرفیت تکمیل شد برنامه : حرکت از تهران ساعت  14 روز پنج شنبه یکم  امُرداد کمپینگ شبانه در کنار ساختمان مقبره ی شیخ علاالدوله سمنانی برنامه ی رصد و عکاسی به همراه آموزش صورفلکی برگشت حدود ساعت 10 صبح جمعه 2 امُرداد به تهران اتفاقا این تصویر برای 1مرداد 89 قصر بهرامه بچه ها هم بزرگ شدن هم ناپدید هزینه : 70٫000 هزار تومان . مهلت ثبت نام : تا پایان روز 30 تیر ماه 94 تخفیف هزینه: اعضای باشگاه نجوم زاوش با احتساب 10% تخفیف، 63٫000 تومان پرداخت نمایند. افرادی که تلسکوپ به همراه داشته باشند با احتساب 50% تخفیف 35٫000 تومان پرداخت نمایند. افرادی که دوربین دوچشمی غولپیکر 80*20 و به بالا به همراه داشته باشند با احتساب 10% تخفیف 63٫000 تومان پرداخت نمایند. افرادی که 3 نفر غیر عضو معرفی کنند با احتساب 20% تخفیف 56٫000 تومان پرداخت نمایند. *توجه شود در هر هال یکی از تخفیف ها شامل حال هر فرد میگردد. نکات خیلی مهم درباره ثبت نام : برنامه حد اقل با 30 نفر اجرا می شود و بیش از 34 نفر نام‌نویسی نمی‌شود. در صورت انصراف تا سه روز پیش از سفر، تمام وجه و از ۳ تا ۱ روز پیش از سفر ۵۰٪ وجه باز گردانده می‌شود. هیچ وجهی در صورت اعلام انصراف از یک روز مانده به سفر بازگردانده نمی‌شود. در صورتی که به هر دلیلی برنامه توسط زاوش لغو گردد ، تمامی وجه دریافتی عودت داده می شود. توجه داشته باشند که این مبلغ با احتساب حد اقل 30 نفر محاسبه شده وچنانچه تصمیم برای اجرای تور با کمتر از 30 نفر گرفته شود در باره مبلغ جدید از شرکت کنندگان پرسش خواهد شد. خدمات: مینی بوس یا اتوبوس کولر دار، راهنمای تور، کارشناس رصدی به همراه ابزار، یک شب اقامت، یک وعده شام، یک وعده صبحانه، یک وعده پذیرایی در هنگام رصد، بیمه، و … توضیع بروشور و نقشه آسمان منطقه به همراه آزمون عملی وسایل مورد نیاز : لباس گرم . کیسه خواب و یا پتوی مسافرتی ، زیر انداز . وسایل شخصی .قمقمه آب.کارت شناسایی.قاشق. چنگال. چاقو. بشقاب. لیوان چراغ قوه با طلق قرمز و … در صورت امکان : چادر. وسایل رصدی . وسایل عکاسی .وسیله ی گرمایی مسافرتی. کیسه خواب قوانین عمومی رصد شماره حساب برای واریز وجه ثبت نام : سیبا بانک ملی شعبه وزارت کشور : 0308317218002 شماره کارت برای واریز از طریق خودپرداز : 6037991742347663 به نام علیرضا ولی یاری پس از واریز لطفا حتما نام و نام خانوادگی، کد ملی، مبلغ واریزی و شماره ارجاع (پیگیری) رسید بانکی خود را به شماره  09122599835  پیامک نمایید.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ولی یاری

از اهالی سر به هوای نجوم زاوش

نظر دادن

کانون نجوم زاوش در یک نگاه

  باشگاه نجوم کانون علوم در فرهنگسرای بهمن از سال 1379 با تشکیل کلاسهای آموزشی در دوره های مقدماتی و متوسطه برای گروههای سِنّی مختلف شروع به کار نمود. فعالیت رشته نجوم از همان سال 1379 به دبیری آقای مهندس عتیقی شروع شد و از ابتدای نیمه دوم سال 1381 با فراخوانی دوباره اعضاء، باشگاه شکل گرفت و از اواخر سال 1381 با نام «باشگاه نجوم زاوُش» رسمیت بیشتری یافت، و بیش ازگذشته با جدیت تمام به برنامه های نجومی پرداخت. چنانچه تا کنون 23 نشست علمی در زمینه های مختلف علم نجوم برگزارکرده است.   از سال  1384هم باشگاه نجوم به دبیری بنده مرحله جدیدی را شروع کرده است. و اکنون یکی ازفعالترین باشگاههاست. اما در این بین با برگزیدن اهدافی  بر آنست که روح جستجوگری در افرادعلاقه مند به نجوم اغناء شود و مسیر زندگی عادی تنوع بیشتری یابد.  

دبیر کانون نجوم زاوش

علیرضا ولیاری

فعالیت های کانون

از جمله خدماتی که در کانون نجوم زاوش ارائه می گردد،می توان به جلسات هفتگی اشاره نمود که روز یکشنبه هر هفته برگزارمیگردد. و برگزاری نشستهای علمی رصد رویدادهای نجومی "کسوف،گذر سیارات..." اجرای شب های رصدی برگزارنمودن شامگاه های رصدی رصد هلالهای ماه های قمری بر روی برج نجومی و...   

علیرضا  ولی یاری