ایلان ماسک آتش‌افکن هم می‌فروشد

شرکت خسته‌ی «ایلان ماسک» را به خاطر قول‌هایی که می‌دهد و به سرانجام نمی‌رساند می‌شناسیم. شرکت The Boring Company مشغول کار روی پروژه‌ای بزرگ است که روزی ترافیک سنگین راه‌ها را کم خواهد کرد.

اگر از پنجره‌ به بیرون نگاهی بیاندازید، می‌بینید که مشکل اصلی ترافیک فعلا برف سنگینی است که مانع از رسیدن افراد به سرکار یا هر مقصد دیگری که داشته‌اند، شده است. محصول جدید شرکت خسته‌ی ایلان ماسک می‌تواند این مشکل را برطرف کند؛ و البته در دعواهای بزرگ هم به کارتان بیاید.
همین حالا می‌توانید به وب‌سایت رسمی The Boring Company بروید و با پرداخت ۵۰۰ دلار یک آتش‌افکن برای خود رزرو کنید.

شرکت The Boring Company قول داده بود که اگر ۵۰ هزار عدد کلاه بفروشند، کلاهی که لوگوی این شرکت روی آن حک شده است، سراغ فروش یک آتش‌افکن می‌روند. در روز کریسمس و پس از فروش ۵۰ هزار کلاه The Boring Company، حساب رسمی این شرکت توییت کرد که منتظر آتش‌افکن‌ها باشید.

آتش‌افکن ایلان ماسک از معدود قول‌های او است که به واقعیت پیوسته.

همین حالا می‌توانید به وب‌سایت رسمی The Boring Company بروید و با پرداخت ۵۰۰ دلار یک آتش‌افکن با لوگو و طراحی این شرکت برای خودتان پیش‌خرید کنید.

آتش‌افکن در اصل یک سلاح است و نمی‌دانیم شرکت خسته‌ی ایلان ماسک چگونه دست به فروش چنین محصولی زده است. شاید به خاطر آن کپسول آتش خاموش کن ۳۰ دلاری که کنار آتش‌افکن می‌فروشد، با این شرکت کنار آمده‌اند. بد نیست اشاره کنیم که کپسول آتش خاموش کن هم لوگوی The Boring Company دارد.

منبع: The Verge

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

کانون نجوم زاوش در یک نگاه

  باشگاه نجوم کانون علوم در فرهنگسرای بهمن از سال 1379 با تشکیل کلاسهای آموزشی در دوره های مقدماتی و متوسطه برای گروههای سِنّی مختلف شروع به کار نمود. فعالیت رشته نجوم از همان سال 1379 به دبیری آقای مهندس عتیقی شروع شد و از ابتدای نیمه دوم سال 1381 با فراخوانی دوباره اعضاء، باشگاه شکل گرفت و از اواخر سال 1381 با نام «باشگاه نجوم زاوُش» رسمیت بیشتری یافت، و بیش ازگذشته با جدیت تمام به برنامه های نجومی پرداخت. چنانچه تا کنون 23 نشست علمی در زمینه های مختلف علم نجوم برگزارکرده است.   از سال  1384هم باشگاه نجوم به دبیری بنده مرحله جدیدی را شروع کرده است. و اکنون یکی ازفعالترین باشگاههاست. اما در این بین با برگزیدن اهدافی  بر آنست که روح جستجوگری در افرادعلاقه مند به نجوم اغناء شود و مسیر زندگی عادی تنوع بیشتری یابد.  

دبیر کانون نجوم زاوش

علیرضا ولیاری

فعالیت های کانون

از جمله خدماتی که در کانون نجوم زاوش ارائه می گردد،می توان به جلسات هفتگی اشاره نمود که روز یکشنبه هر هفته برگزارمیگردد. و برگزاری نشستهای علمی رصد رویدادهای نجومی "کسوف،گذر سیارات..." اجرای شب های رصدی برگزارنمودن شامگاه های رصدی رصد هلالهای ماه های قمری بر روی برج نجومی و...   

علیرضا  ولی یاری

yon.ir/zavosh